Aktualitet/LajmeKryesoreSociale

“Problem, burokracitë italiane dhe rregullat e BE”, Rama skeptik për marrëveshjen për emigrantët: Si do të menaxhohen 3000 persona në 28 ditë?

Artikuj të lidhur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button