Showbizz

Ikona Monica Bellucci mbush 58 vjeç: Kur je e re, ke bukurinë e djallit

Monica Bellucci ka dhënë një intervistë të plotë me rastin e 58-vjetorit të lindjes dhe ka deklaruar se është plotësisht e pajtuar me kohën që po kalon. Aktorja ka shpjeguar se nuk është e fiksuarpas rinisë dhe përkundrazi, ka arritur ta përqafojë veten dhe ta dashurojë në çfarëdo moshe që është. Duke folur për “Sunday Times” ai fillimisht u shpreh …

Read More »

Amber Heard shfaqet me të bijën në Spanjë pas gjyqit me Johnny Depp

Amber Heard është rishfaqur në Spanjë pasi kishte shkuar në Amerikën e Jugut për disa muaj. Aktorja e “Aquaman” dhe vajza e saj 1-vjeçare, Oonagh Paige, janë fotografuar të premten në Palma de Mallorca teksa kalonin kohë me Bianca Butti. Në disa foto të fundit, Amber mund të shihet duke luajtur me vajzën e saj në një kënd lojërash, duke ecur me të dhe …

Read More »

“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave

Një nga çiftet e krijuara në shtëpinë e Big Bother VIP janë DJ PM dhe blogerja, Sarah Berisha. Dyshja po vazhdojnë të shijojnë lidhjen romantike edhe kur janë bërë pothuajse një vit nga përfundimi i spektaklit. PM dhe Sarah kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe disa momentet i ndajnë edhe me fansat në rrjete sociale. Por, ka disa prej tyre …

Read More »

Jo vetëm si moderatore, Arbana Osmani zbulon projektin e ri larg televizionit

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të suksesshme. Prej shumë vitesh në ekran, ajo është kthyer në një ndër figurat më të dashura për të gjithë. Megjithatë, së shpejti do ta shikojmë në një tjetër profesion. Arbana ka lënë për pak kohë në hije moderimin për aktrimin. Lajmin e ka zbuluar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale, ku …

Read More »

Sa lekë ke mbledhur nga dasma? Ja si përgjigjet Armina Mevlani

Pas dasmës me Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani e ftuar në ‘Goca dhe Gra’ ka treguar detaje nga ceremonia duke u ndalur edhe tek paratë. E ngacmuar nga gazetaret në studio se dasma I ka nxjerrë paratë, Armina tha se ende s’i ka hapur zarfet. “Kanë kalua vetëm tri ditë dhe unë s’ka arritur akoma…Mir që duhen hapur avash-avash edhe dhuratat …

Read More »

Gazetarja sportive rrëzohet në mes të skenës, pamjet bëhen virale

Një nga gazetaret sportive më të njohura, Diletta Leotta është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një incidenti të sikletshëm. Gazetarja italiane ishte e ftuar në një emision ku u rrëzua në skenë. Gjatë një loje që po realizonte, gazetarja rrëshqet dhe rrëzohet në mes të studios. Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lëndime por videoja u bë …

Read More »

Pique i inatosur me Shakirën pas intervistës së saj: Po luan viktimën

Gerard Pique do t’i vendosë kushte shumë të rrepta ish-partneres Shakira për ndarjen e tyre. Ata do të takohen sërish sot për të arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve pasi Shakira dëshiron të largohet nga Barcelona me ta, ndërsa Pique dëshiron që ata të qëndrojnë në Spanjë me të. Situata mes Piques dhe Shakirës po ekspozohet gjithnjë e më shumë dhe në …

Read More »

Shapkat me gisht dhe me gurë diamanti, trendi i fundit nga Kanye West

Është e sigurt që shapkat do të njohin një rritje të jashtëzakonshme pas performancës së fundit të Kanye West. I pranishëm në show-n Pranverë-Verë 2023 të Burberry në Londër këtë të hënë, artisti i njohur Kanye West u fotografua i veshur me një palë shapka me gisht, të mbushura me diamante. Zgjedhja e shapkave të mahnitshme, e cila është thjesht lëvizja …

Read More »

Can Yaman habit me deklaratën e fundit: ‘Do të kisha qenë më i suksesshëm nëse s’do isha simpatik’

Can Yaman, i cili është vendosur së fundi në Itali për një projekt të ri kinematografik, ka bërë për vete me mijëra fansa italianë. Në promovimin e serialit të tij të ri “Viola come il mare” Can Yaman bëri një debutim të suksesshëm, por është i bindur se nëse nuk do të ishte i pashëm, do të kishte edhe më …

Read More »

Në tetor kemi dasëm, Arbër Hajdari i jep fund beqarisë!

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do t’i japin fund beqarisë. Në 1 tetor çifti do të kurorëzojë historinë e dashurisë dhe burime për Kryefjala.com kanë thënë së çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg Tiranës dhe afër Elbasanit. Në dasmën e Arbrit dhe të Vlerës do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni …

Read More »