Showbizz

Fansat e Luizit kundër Kiarës! Moderatorja humb mijëra ndjekës në pak orë

Fansat e Luiz Ejllit kanë “kryqëzuar” Kiara Titon, pasi sipas tyre jao nuk duhet të kërcente me balenerinët që Big Brother i bëri surprizë të gjitha vajzave. Të gjitha ngjarjet e ndodhura së fundmi mes Kiarës dhe Luizit dhe reagimet që i pasuan, nuk iu kanë pëlqyer ndjekësve dhe fansave të çiftit. Por, sjelljet e Kiarës janë gjykuar më së …

Read More »

Mbreti nxjerr nga shtëpia princin Harry dhe gruan e tij

Sipas tabloidit më të madh britanik The Sun, Pallati Mbretëror Buckingham i ka dhënë urdhrin e daljes nga vila mbretërore, Frogmore Cottage, Princit Harry  bashkë me gruan e tij, vetëm disa ditë pas botimit të librit kontravers, Spare, me prentendime sensacional  të princit Harry kundër familjes mbretërore angleze. Kjo e lë Princin Harry, djalin e vogel të Mbretit Charles  nga …

Read More »

Luizi do përjashtohet? Banorët nisin aludimet për zarfin e zi, maestro: Duhet të jetë dhe për mua…

Një zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP. Nuk dihet ende se çfarë përmban zarfi, teksa banorëve u është thënë se do hapet në momentin që i lajmëron vëllai i madh. Banorët kanë nisur të aludojnë për përmbajtjen, teksa një pjesë e tyre mendojnë se zarfi ka të bëjë me ngjarjen e ndodhur …

Read More »

“Më ndoqi në banjë”, miliarderja akuzon producentin e njohur: Doja të bëhesha yll, por ai kërkonte tjetër gjë nga unë

Paris Hilton ka pohuar se është ngacmuar nga producenti i Hollivudit, Harvey Weinstein, pasi u takua me të në Festivalin e Filmit në Kanë, në vitin 2000. Më shumë se dy dekada më vonë, Hilton pretendon  se producenti hollivudian e ftoi atë në dhomën e tij pasi ajo i tha atij se donte të bëhej aktore. “Isha në drekë me …

Read More »

Selena Gomez sërish vendin e parë në Instagram

Selena Gomez fitoi edhe një herë vendin e parë në Instagram. Aktorja, këngëtarja dhe producentja u bë femra më e ndjekur në Instagram edhe një herë duke lënë pas Kylie Jenner të familjes Kardashian-Jenner . Nuk është hera e parë që Selena Gomez zë vendin e parë, ajo ka qenë prej vitesh e preferuara në Instagram. Ajo u kalua nga …

Read More »

Dua Lipa në një lidhje me ish të dashurin e Rita Ora-s?

Këngëtarja Dua Lipa është duke u takuar fshehurazi me ish të dashurin e “rivales” Rita Ora. Sipas “The Sun” Lipa, 27 vjeç, është lidhur me regjisorin francez Romain Gavras, 41 vjeç, i cili njihet më së shumti për regjinë e videoklipit për reperët Kanye West dhe Jay Z. Babai i tij, 90-vjeçari Costa Gavras, ka fituar çmime të shumta Oscar. …

Read More »

Madonna sërish single, ndahet nga i dashuri 23-vjeçar

Madonna u nda me Andrew Darnell pas 5 muajsh lidhje. Ylli 64-vjeçar është sërish beqare. Sipas DailyMail, mbretëresha e popit nuk kishte dallime të mëdha me modelin e ri, por të dy arritën në përfundimin se marrëdhënia e tyre nuk po ecën përpara. “Ishte një gjë e rastësishme, kështu që ajo nuk është e shkatërruar. Thjesht ndodhi në një kohë …

Read More »

“Jam përdhunuar në moshën 15 vjeçare, abortova”, milionerja e njohur shokon me rrëfimin e saj

Milionerja Paris Hilton, ka rrëfyer gjatë një interviste për revistën Glamour e se ishte droguar dhe përdhunuar në moshën 15-vjeçare nga një burrë i moshuar në Kaliforni. Sipas Hilton, ajo dhe miqtë e saj takuan një grup burrash të moshuar në qendrën tregtare Westfield Century City , të cilët i ftuan në shtëpinë e tyre dhe u ofruan pije të …

Read More »

Këngëtarja e njohur: Si më vodhën makinën në Tiranë me pistoletë në kokë, mu pranë Policisë. Vetëm unë dhe një ministër kishim të tillë

Këngëtarja Ermiona Lekbello ndau një histori personale që i kishte ndodhur disa vite më parë. Ajo tha se Shqipëria e ka lënë me trauma dhe se nuk ka për t’ja falur kurrë vendit të saj, për dëmin që i ka shkaktuar. Në moshën 25-vjeçare, rrëfeu ajo, dy persona i grabitën automjetin, duke e kërcënuar atë me një armë në kokë. …

Read More »

Wanda Nara flet për Icardin: Ma rrëmbeu zemrën me një çantë 300 mijë euro, u dashurua teksa po bëja makarona

Konfliktet dhe akuzat e tyre për tradhti pushtuan mediat rozë në të gjithë botën, por tashmë Wanda Nara është sërish në krahët e futbollistit Mauro Icardi, pjesë e Galatasaray-t në Turqi. Në një intervistë të fundit për mediat italiane, modelja ka rrëfyer gjithçka për marrëdhënien me ish-sulmuesin e Interit dhe jo vetëm. “Mauro më rifitoi duke më dhuruar një çantë …

Read More »