Tag Archives: Video

E kërcënuan se do ta padisin në Gjykatë, çfarë video postoi Arjola Demiri që po kritikohet ashpër?

Një video e fundit e publikuar nga aktorja e humorit Arjola Demiri, sipas saj video “funny”, ka nxitur debat të ashpër në rrjet. Konkretisht aktorja ka realizuar një video me vajzën e saj Ale Demiri, që e ka titulluar “I’m moving to Japan mom (Po zhvendosem më Japoni mami)”. Videoja nis me vajzën e Arjolës e cila thotë që po …

Read More »

TikTok hoqi 113 milionë video në tre muaj

Rrjeti social TikTok hoqi më shumë se 113 milionë video midis prillit dhe qershorit të këtij viti, sipas raportit tremujor të kompanisë. Video të shumta janë hequr për shkelje të rregullave të përdorimit, por kjo është vetëm një përqindje e vogël në krahasim me sasinë e përmbajtjes që publikohet në TikTok. Më saktësisht, 113 milionë video përfaqësojnë vetëm 1 për …

Read More »

Heqja e pikës kufitare të Morinës, Rama publikon videon: Pushimet e para pa kufi mes Shqipërisë dhe Kosovës

Kryeministri Edi Rama thotë se këto janë pushimet e para pa kufi mes Shoqërisë dhe Kosovës. Ai ka ndarë një video ku shihet sesi pushuesit nga Kosova prisnin në radhë të gjata për të hyrë në Shqipëri verën e kaluar, ndërsa këtë vit me marrëveshjen e arritur mes dy vendeve nuk do të ketë më kufi për muajt e verës …

Read More »

“Më filmoi kunati, vëllai më thotë do të vras”, flet 20-vjeçarja që u kap me të dashurin në shtrat: Çfarë më tha i dashuri, babai më gjuajti…

Ka folur nusja 20-vjeçare e cila tradhtoi bashkëshortin e saj në Librazhd dhe u kap “mat” nga vjehrra dhe vjehrri. Ajo ka treguar se është në kushte të rënduar, ajo si dhe familja e saj. Më pas ajo shton se është kërcënuar me jetë nga i vëllai i cili jeton jashtë. 20-vjeçarja në rrëfimin e saj, shpjegon se ka folur …

Read More »

Dy burra “tradhtarë” që nuk i gjykon njeri dhe një problem me të drejtën e “publikimit” në Shqipëri

Tema Një video makabre e rregjistruar me sa duket nga vjehrri dhe vjehrra e një nuseje të re në Librazhd, e kapur në flagrancë me të dashurin e saj, është fytyra e vërtetë e shoqërisë shqiptare në errësirën që nuk e shikon njeri. Së pari, është e tmerrshme dhuna fizike, psikologjike dhe gjyqi popullor ndaj dikujt që ka vendosur të …

Read More »

Video/ Rëniet dhe ngritjet e Berishës në Kuvendin e Rithemelimit! Një tjetër video ku Berishën nuk e mbajnë këmbët

Ish-kryeministri Sali Berisha është penguar 2 herë ditën e sotme gjatë Kuvendit të Partisë Demokratike. Pamjet e mëposhtme, tregojnë momentin që Berisha pengohet teksa shkon për të votuar për anëtarët e Këshillit Kombëtar. Në momentin që do të kalonte pragun e derës është penguar, ndërkohë që në këtë moment e kanë mbajtur truprojat, në mënyrë që të mos rrëzohej si …

Read More »