Tag Archives: Reshjet e bores

Reshjet e borës në vend, Kushi: 13 shkolla të qarkut Shkodër nuk do të nisin mësimin të hënën

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” ka njoftuar se mësimi do të vijojë normalisht në disa shkolla të vendit. Ndërsa thekson se mësimi nuk do të zhvillohet vetëm në 13 shkolla të njësisë administrative Shkodër. Kjo vjen pasi ky qark ka pasur reshje të dendura të borës. Postimi i Kushit: …

Read More »