Tag Archives: Piramida

Kryetari i BashkiseVeliaj: “Piramida hapet në pranverë. Krenar që i kemi dhënë Tiranës 40 shkolla të reja”

Piramida e Tiranës do të hapet këtë pranverë. Lajmin e mirë e dha kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në një intervistë në Klan News ku deklaroi se Piramida do të jetë qendra më e madhe digjitale në Ballkan. “Besoj që kemi edhe 6 muaj punë. Nëse vazhdon na mban koha, unë besoj që s’duhet të kemi asnjë problem, …

Read More »

Piramida, Rama: Po merr jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale

Piramida e Tiranës po transformohet në qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon. Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga transformimi rrënjësor që po pëson Piramida. “Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga kantieri i Piramidës, ku hap pas hapi po merr jetë shtëpia e qendrës më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, ju uroj një ditë …

Read More »