Tag Archives: kryeministrise

“Beteja” për vulën/ Berisha, thirrje qytetarëve: Në 3 mars përballë Kryeministrisë! Ngrihu kundër së keqes për vendin tënd

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka bërë sërish thirrje që qytetarët që bëhen bashkë në 3 mars për të protestuar para Kryeministrisë, kundër keqqeverisjes së kryeministrit Edi Rama. “Ngrihu kundër së keqes për vendin tënd”, shkruhet në foton e publikuar nga Berisha në Facebook, duke kerkuar pjesemarrje diten kur Apeli vendos per vulen e PD. Kujtojmë se Berisha ka …

Read More »

Edi Paloka pas “marrjes” së Kryeministrisë: Më 6 dhjetor do jemi paqësorë, por nuk jemi nga ata qe ikim me vrap

Opozita do të ketë angazhim të plotë për të organizuar një tjetër protestë masive ditën kur në Tiranë do të zbresin krerët e lartë të BE. Edi Paloka shprehet se qëllimi do të jetë sjellja në vëmendje të krizës ekonomike dhe nivelit të korrupsionit. Paloka: Me 6 dhjetor do të protestojmë pro BE-së dhe kundër atij për të treguar se nuk …

Read More »