Tag Archives: krimi

Krimi makabër që tronditi sot Elbasanin, zbardhet dinamika e ngjarjes

Zbardhet dinamika e krimit të rëndë në familje që tronditi Elbasan në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune. Mësohet se Jetlira Elezi, 37-vjeç ka humbur jetën vend pasi u godit me thikë nga bashkëjetuesi i saj, Ramis Mici. Pak ditë më parë çifti kishte pasur një konflikt dhe të dy kishin përfunduar në polici pas denoncimit të …

Read More »

Skandal i madh mafio-politik në Serbi/ Qeveria e Vuçiç “akuzohet” për lidhjet me krimin

Një skandal i madh mafio-politik po trondit Serbinë. Lidhjet e krimit të organizuar me gjasë arrijnë deri në krye të qeverisë serbe në Beograd. Përplasjet mafioze janë parë vitet e fundit në Serbi gjithmonë vetëm si pjesë e krimit të organizuar. Por në Beograd janë shtuar kohët e fundit pretendimet e mediave dhe qarqeve të ndryshme që thonë se ngritja …

Read More »