Tag Archives: i plagosur

Aksident i trefishtë në Lezhë, transportohet drejt spitalit një i plagosur

Një aksident e trefishte ka ndodhur në hyrje të Lezhës në aksin e vjetër Lezhë Manati. 3 automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar në spitalin e Lezhës. Një burrë rreth 55 vjeç ka marrë lëndime në fytyre ku po merr ndihmën mjekësore në urgjencën e spitalit dhe …

Read More »

Burri mbërrin i plagosur në spitalin e Sarandës, policia zbulon rrethanat e ngjarjes

Ditën e sotme një 59 vjeçar ka mbërritur në spitalin e Sarandës i plagosur. Polici bën me dije se shtetasi M.H dyshohet se është vetëplgosur me armë gjahu në banesën e tij në fshatin Bamatat të Delvinës. Policia po punon për zbardhjen e detajeve të reja. Njoftim policie Sot, rreth orës 12:30, është paraqitur në Spitalin e Sarandës, për ndihmë …

Read More »

Kush është i riu që u plagos brenda lokalit në Sarandë

Një i ri mësohet të jetë plagosur me thikë në ambjentet e një lokali nate në qytetin e Sarandës mbrëmjen e së shtunës. Sipas të dhënave paraprake 28-vjeçari Dino Majko është qëlluar në prani edhe të klientëve të tjerë. Ndërsa më pas është transportuar me urgjencë në spital. Mësohet se gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Ndërkohë në vendin …

Read More »