Tag Archives: fermeret ne lushnje

Ironia e Ramës nga Lushnja: Jemi në një vatër të demokratëve! PD si mall që ta kthen pika e grumbullimit, Meta ‘u ngrit’ nga armiku

Kryeministri Edi Rama gjatë një takimi me fermerë në Lushnjë nuk i ka kursyer ironitë në drejtim të Partisë Demokratike, ndërsa ka kujtuar dhe ata që i përmend si aset, patronazhistët. “Ky është realiteti i hidhur i përgjithshëm i të gjithë atyre që ju drejtohen ekraneve, portaleve për të marrë informacion për vendin ku jetojmë. Shumica dërrmuese e këtyre pasqyrave …

Read More »