Tag Archives: e mitura

Zhduket e mitura në Vlorë, nëna italiane denoncon në polici: U largua nga banesa dhe nuk u kthye më

Një nënë italiane ka denoncuar zhdukjen e vajzës së saj në Vlorë. 39-vjeçarja me iniciale M.G., ka thënë se 15-vjeçarja është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Autoritetet po punojnë për të bërë të mundur gjetjen e të miturës. “Më datë 20.12.2022, në Komisariatin e Policisë Vlorë është paraqitur shtetasja italiane M. G., 39 vjeçe, banuese në Vlorë, e cila ka …

Read More »

“Ai e preku në pjesën e sipërme të…”/ Arrestohet manjaku 61-vjeçar në Lushnje, ngacmoi seksualisht të miturën

Një 61-vjeçar është arrestuar nga Policia e Lushnjes pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Nga njoftimi i autoriteteve bëhet me dije se 61-vjeçari është arrestuar dje, menjëherë pas denoncimit nga ta afërmit e të miturës me pretendimin se ai u kishte ngacmuar vajzën kur kjo e fundit kishte shkuar në dyqanin e personit në fjalë. “Specialistët e …

Read More »