Tag Archives: drejtori i shkolles

“Sa bukur je veshur sot”/ Gjykata lë në burg drejtorin e shkollës

Rrahman Çela, drejtori i shkollës 9-vjeçare në Lushnje, që u akuzua se ngacmoi seksualisht një të mitur është lënë sot në burg nga gjykata. Gjykata e ka parë të arsyeshme akuzën e nxënëses dhe ka marrë masën ‘arrest me burg’ për drejtorin deri në përfundim të hetimeve. Çela  u arrestua ditën e djeshme pas denoncimit të bërë nga e mitura …

Read More »