Tag Archives: De Biasi:

Situata në FSHF/ De Biasi: Politika të qëndrojë e distancuar

Trajneri më i suksesshëm i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka komentuar situatën në Federatën Shqiptare të Futbollit, e cila është përfshirë në një përplasje me Bashkinë Tiranë. Trajneri ka shprehur mbështetjen për Armand Dukën. Ai tha për “Breaking” se politika duhet të qëndrojë e distancuar nga sporti. “Futbolli është i pavarur, dhe politika duhet të jetë e distancuar nga …

Read More »