Tag Archives: aktorja

Aktorja rrëfen abuzimin emocional dhe psikologjik që ka përjetuar nga partneri

Aktorja Anna Kendrick ka folur për një abuzim emocional dhe psikologjik që ka përjetuar në një marrëdhënie në të shkuarën. Aktorja 37-vjeçare e gjeti veten në një situatë ku e donte dhe i besonte më shumë partnerit të asaj kohe sesa vetes së saj. “Pra, kur ai person ju thotë se keni një ndjenjë të shtrembëruar të realitetit dhe se …

Read More »

Aktorja Jessica Chastain takon presidentin Zelensky

Aktorja e Hollywood-it Jessica Chastain u takua sot në Kiev me presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky dhe shefin e tij të kabinetit Andriy Yermak. Chastain, e cila mbërriti me tren, u prit nga delegacioni zyrtar ukrainas në stacionin kryesor të trenit në Kiev. Gjatë takimit, Zelensky falënderoi aktoren për vizitën e saj dhe lavdëroi popullin e Ukrainës kur ajo tha se …

Read More »

Ritakohet me të bijën pas shumë kohësh aktorja e njohur

Aktorja e njohur, Kate Beckinsale më në fund është ribashkuar me vajzën e saj, Lily Sheen, pas dy vitesh larg njëra-tjetrës si pasojë e pandemisë së koronavirusit. Beckinsale, u fotografua me Sheen, 22 vjeç, në aeroport po të njëjtën ditë aktorja foli publikisht për ndarjen e vështirë të saj me të bijën. Dyshja nënë-vajzë shoqëroheshin nga i dashuri i Lily, …

Read More »