Aktualitet/LajmePolitike

Militantët e Berishës dhe Metës hedhin molotov drejt gazetarëve dhe qytetarëve, momentet e panikut

Militantët e Sali Berishës dhe Ilir Metës kanë hedhur bombë molotov në drejtim të gazetarëve dhe qytetarëve para Bashkisë Tiranë.

Hedhja e bombës molotov ka shkaktuar momente paniku, pasi flakët shpërthyen pranë tyre.

Ndërkohë molotov është hedhur nga protestuesit edhe në drejtim të godinës së Bashkisë, ku janë vendosur gardh forcat e policisë.

Artikuj të lidhur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button