Showbizz

Kapi partneren duke e tradhtuar? Aktori i Portokallisë: Dyshova dhe rezultova i saktë

Aktori i Portokallisë, Akil Varfi, ka treguar sot në “Ftesë në 5” se dyshimet e tij për një tradhti në lidhje kanë rezultuar të vërteta.

I pyetur nga moderatorja Bieta Sulo nëse ke pasur ndonjëherë dyshime për besnikërinë e partneres, Akili e pohoi.

“Akil, a ke pasur dyshim, qoftë edhe njëherë të vetme për besnikërinë e partneres tënde?”

“Nuk do të thotë që kam pas shumë, ato pak herë që kam pas, më kanë rezultuar të sakta”

 

“Më pëlqen sinqeriteti i Alikit, je i martuar?”

 

“Jo, larg qoftë!”

Artikuj të lidhur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button