Showbizz

Julian Deda tregon të pasmet para banorëve të BBVA, ata shkrihen së qeshuri

Një moment i çuditshëm, por që rrjedh nga natyra e tij argëtuese, ndodhi në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” kur aktori i njohur për humorin e tij, Julian Deda, vendosi të befasojë banorët me një gjest jo shumë të zakontë.

I njohur për mënyrën e tij të veçantë të të bërit humor dhe shtyrjes së kufijve për të argëtuar, Julian nxorri të pasmet e tij para banorëve të shtëpisë.

Ky gjest i papritur, megjithëse i papërshtatshëm, shkaktoi të qeshura të mëdha mes banorëve. Skena, e cila u kap nga kamerat e shtëpisë, shpejt u bë temë diskutimi brenda dhe jashtë mureve të “Big Brother VIP Albania”.

Ndërkohë që disa mund të kenë konsideruar këtë veprim si të turpshëm ose të papërshtatshëm për shfaqje në televizor, të tjerë e panë si një moment relaksi dhe çlirim nga tensionet e përditshme të lojës.

Gjesti i Julian Dedas nxori në pah edhe një herë faktin se në “Big Brother” çdo gjë mund të ndodhë dhe se humoristi ka aftësi të sjellë elemente surprizë në një mjedis ku pritet të ndodhin gjëra të paparashikueshme.

Artikuj të lidhur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button