Tag Archives: vajza

Рѕе ka kaq ѕhumë vajza të zgjuara dhe tërheqëѕe ende beqare?

E keni menduar ndonjëherë pse shumë vajza të zgjuara dhe të mrekullueshme janë ende beqare? Ato janë me këmbë në tokë, të shoqërueshme dhe të dashura. Po, pse ato janë ende beqare? Epo, ato janë beqare, jo sepse ato e mbivlerësojnë veten e tyre ose e konsiderojnë veten superiore ndaj pjesës tjetër, por për shkak se e kanë të vështirë …

Read More »

“Kënga e fundit ishte dedikim”/ Donaldi tregon kush është vajza më seksi sipas ti

Në emisionin më të ri në ‘Top Channel’ “Më lër të flas”, përveç intervistave zhvillohen edhe lojëra interesante me të ftuarit ku duhet të zgjedhet mes përgjigjes së pyetjeve që bëhen ose në mungesë të përgjigjes mund të jepet një deklaratë për diçka të caktuar. I pyetur nga Romeo rreth moderatores më të preferuar në TCH, Donaldi është përgjigjur tërthorazi …

Read More »

Vajza e Albright: Sa herë kishim nevojë për të ajo e hapte telefonin dhe vinte shpejt tek ne

Vajza e ish-sekretares Madeleine Albright, ka thënë se nëna e saj ishte aty për të gjithë familjes sa herë që ata kishin nevojë, pa marrë parasysh se çfarë angazhime kishte. Ajo tha se nëna e saj ksihte energji të pashterrshme. Vajza e ish-sekretares ka kujtuar disa nga momentet më të bukura që nga vegjëlia. “Pa marrë parasysh se çfarë barre …

Read More »

Korçë/ I riu merr kallashin dhe i sulet dy vajzave

Një ngjarje e rëndë ndodhi sëfundmi në fshatin Gjonomadh të Korçës, ku dy vajzave iu është rrezikuar seriozisht jeta. Burime zyrtare bëjnë me dije se një i ri ka marrë automatikun duke i dalë para dy vajzave, një 20-vjeçare dhe një 15-vjeçare, të cilat i ka kërcënuar me jetë. Për fat të mirë, i riu nuk ka qëlluar, gjë që …

Read More »

Komplet e zhveshur në shkretëtirë, vajza e biznesmenit të njohur shqiptar nuk i lë vend imagjinatë(FOTO)

Kleoniki Delijorgji njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe shpesh herë të gjithë ndjekësit e bukuroshes mbeten “gojë hapur” nga sjellja e saj. Pak muaj para Niki i la të gjithë pa fjalë teksa tregoi se kishte bërë një maskë për fytyrën me menstruacionet e saj. Por jo vetëm kaq, pasi vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji më vonë bëri …

Read More »

E rëndë/ 48-vjeçari gjendet i pajetë në shtëpi, dyshohet të jetë goditur nga vajza

Në fshatin Gurra e Vogël në Burrel ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Policia ka njoftuar se dyshohet se vajza ka vrarë babanë. Nga plagët e marra, ka ndërruar jetë 48-vjeçari Ylber Lezi. Ky i fundit dyshohet të jetë goditur me sende të forta nga vajza e tij. Gjithashtu bëhet e ditur se shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar …

Read More »