Tag Archives: tre persona

Po transportonin 21 emigrantë të paligjshëm, arrestohen tre persona

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme, në bashkëpunim me Forcën e Posaçme Operacionale organizuan dhe finalizuan operacionin “Tranzit 21”, si rezultat i të cilit u bë arrestimi në flagrancë i personave: R. I., 32 vjeç, Gramsh, D. G., 31 vjeç dhe P. L., 35 vjeç, të dy banues në Fier. Këtas persona janë kapur në flagrancë nga …

Read More »