Tag Archives: thike

Bënë sherr, 15 vjeçari “i ngul” thikën bashkëmoshatarit në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm. Një adoleshent ka goditur me thikë bashkëmoshatarin e tij. “Rreth orës 08:15, në lagjen nr.15 Durrës, shtetasi A. Ç., 15 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë), në këmbë, një bashkëmoshatar të tij, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve,” …

Read More »

Plas sherri në Tiranë, plagoset me thikë 24-vjeçari

Mbrëmjen e sotme në Tiranë është plagosur me thikë një 24-vjeçar. Burimet policore bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rrethn orës 20:00 gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta. Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion paraprak Me datë 05.08.2021, rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta është goditur me një mjet prerës(thikë), shtetasi A. …

Read More »

Shqiptari masakroi gruan e tij me thikë nga xhelozia, fqinjët tregojnë çfarë kishte ndodhur pak ditë më parë

Kanë dalë në dritë detaje të reja nga krimi që tronditi Athinën paraditen e sotme ku një shqiptar  theri për vdekje gruan e tij në apartamentin e tyre. Mësohet se çifti 40 vjeç dhe viktima 31- vjeçe ka një fëmijë 8-vjeç dhe kanë jetuar në atë zonë 5 vitet e fundit. Fqinjët e tyre dëshmojnë për mediat greke se ata …

Read More »