Tag Archives: sherr

Bënë sherr, 15 vjeçari “i ngul” thikën bashkëmoshatarit në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm. Një adoleshent ka goditur me thikë bashkëmoshatarin e tij. “Rreth orës 08:15, në lagjen nr.15 Durrës, shtetasi A. Ç., 15 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë), në këmbë, një bashkëmoshatar të tij, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve,” …

Read More »

Shqiptarët përplasen me armë në Itali/ Sherr mes dy grupeve, 8 persona të plagosur

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Triestes, në Itali. Sipas mediave italiane 8 persona janë plagosur nga të shtënat afër një lokali. Sipas mediave italiane, ngjarja e sotme është një ‘lajre hesapesh’ midis disa shtetasve kosovar të një sherri të nisur muaj më parë, ku më 7 Korrik ndodhi një përplasje në sheshin Sansovino të …

Read More »

Sherr masiv mes shqiptarëve dhe afrikanëve në Itali, plagosen keq dy policët që ndërhynë për t’i ndarë

Një sherr me thika ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një klub nate në Ancona të Italisë. Në sherr janë përfshirë disa persona me shtetësi të ndryshme: shqiptarë, kolumbianë, senegalezë dhe nigerianë. Një i ri senegalez u plagos nga një goditje me thikë, i cili tani është shtruar në spitalin San Salvatore në Pesaro dhe …

Read More »

VIDEO/ Nuk përmbahet çifti, gruaja qëllon burrin me grushta dhe shkelma në sy të miqve

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shëndrruar në një arenë grushtash dhe shuplakash. Në Ataturk, Turqi, një grua ka nisur të debatojë me burrin e saj në prani të një çifti miqsh, por më pas ka filluar ta godasë me shkelma dhe grushta. Siç shihet në videon e mëposhtme, gruaja nuk kursehet aspak pavarësisht se …

Read More »

Plas grushti në emision live/ Ish-zv. Ministri i Brendshëm rrihet keq me anëtarin e partisë(VIDEO)

  Debati televiziv mes dy politikanëve në Moldavi ka përfunduar në një skenë boksi dy ditë më parë. Anëtari i Partisë së Ndryshimit, Sergiu Tofilat u konfliktua me ish-zv.Ministrin e Brendshëm, Ghenadie Cosovan pas disa shkëmbime akuzash. Situata u acarua kur Cosovan e lagu me ujë Tofilat i cili iu kthye me grushte e më pas e hodhi në tokë.

Read More »

Sherri në lokal, politikani italian qëllon për vdekje emigrantin

Një politikan italian i partisë “Lega”, Massimo Adriatici, ka qëlluar për vdekje një emigrant maroken. Sipas ANSA, ngjarja ndodhi mbrëmjen e të martës në Piazza Meardi, në Voghera,  ku Adriatici nxori armën dhe vrau marokenin 39-vjeçar pasi një konflikti në lokal. Adriatici, i cili ka licencë për armë, pretendon se marokeni, i cili ishte një emër i njohur për drejtësinë, …

Read More »

Sherr masiv mes bandave në Angli, të rinjtë rrihen keq me shkopa bejsbolli (FOTO)

Një përleshje e fortë mes bandash është regjistruar në Luton të Britanisë së Madhe. Sipas mediave të hauja bëhet me dije se pjesë e sherrit janë bërë dhjetëra persona, nga ku 5 janë shtruar në spital dhe gjashtë të tjerë janë arrestuar. Sipas raportimeve, dy grupet janë znë keq me grusjta, shkelma dhe kanë qëlluar me sende të forta në …

Read More »