Tag Archives: rrezohet

Gazetarja sportive rrëzohet në mes të skenës, pamjet bëhen virale

Një nga gazetaret sportive më të njohura, Diletta Leotta është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një incidenti të sikletshëm. Gazetarja italiane ishte e ftuar në një emision ku u rrëzua në skenë. Gjatë një loje që po realizonte, gazetarja rrëshqet dhe rrëzohet në mes të studios. Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lëndime por videoja u bë …

Read More »

Video/ Rëniet dhe ngritjet e Berishës në Kuvendin e Rithemelimit! Një tjetër video ku Berishën nuk e mbajnë këmbët

Ish-kryeministri Sali Berisha është penguar 2 herë ditën e sotme gjatë Kuvendit të Partisë Demokratike. Pamjet e mëposhtme, tregojnë momentin që Berisha pengohet teksa shkon për të votuar për anëtarët e Këshillit Kombëtar. Në momentin që do të kalonte pragun e derës është penguar, ndërkohë që në këtë moment e kanë mbajtur truprojat, në mënyrë që të mos rrëzohej si …

Read More »

Video/ Sali Berisha rrëzohet në mes të Kuvendit

Ish-kryeministri Sali Berisha është rrëzuar në sallën e Pallatit të Kongreseve. Media ka siguruar momentin e videos ku Berisha shihet se po ecte në skenë për të mbajtur fjalën e tij në Kuvendin e Partisë Demokratike, por u pengua dhe ra në gjunjë. Truproja e tij shihet që vrapon dhe shkon ta ngrejë, ndërkohë që Berisha mundohet të rregullohet. Me shpejtësi …

Read More »

VIDEO/ Noizy humb kontrollin dhe rrëzohet teksa performonte në skenë, ndërhyjnë menjëherë truprojat

Reperi, Rigels Rajku i njohur ndryshe si “Noizy”, mbrëmë ka perfomuar në një prej diskotekave në Prishtinë. Ndërkohë që performonte përpara fansave të tij ai u përball me një incident të pakëndshëm. Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet teksa nuk e ka kontrolluar dot veten në skenë dhe është rrëzuar mbi turmën e fansave. Kanë qenë truprojat …

Read More »