Tag Archives: rrezimi i Rames

Meta: Opozita takohet çdo ditë, jemi gati për të rrëzuar Ramën, prisni uraganin

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaroi se opozita po zhvillon takime në mënyrë të vazhdueshme dhe janë gati për të rrëzuar Ramën. Ai u shpreh se pritet një uragan i cili do të shënojë ndryshimin dhe do ti japë fund shpopullimit dhe korrupsionit rilindas, të cilët sipas tij e kanë bërë Shqiprinë vend më të varfër. “Takohemi në …

Read More »

Berisha: Në 12 nëntor nisim aksionin e madh opozitar ndaj regjimit të Ramës

Sali Berisha njoftoi se aksioni opozitar do të fillojë më 12 nëntor 2022. Berisha tha se bashkëpunimi me Partinë e Lirisë dhe më forcat e tjera nis zyrtarisht më 12 nëntor në një betejë sipas tij pa kthim. “Opozita, PD dhe PL dhe forca të tjera opozitare nisin më datën 12 nëntor betejën e madhe kundër regjimit të urryer, regjimit …

Read More »