Tag Archives: Pjesemarrja

A u zhgënjyen qytetarët me protestën e djeshme? Partia e Lirisë: Pjesëmarrja ishte “grusht” për Rilindje

Nënkryetari i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari foli sot në studion e “Fax News” sa i takon protestës së djeshme të thirrur nga opozita. Braimllari e quajti një revoltë që e realizoi qëllimin e saj, terësisht ekonomike dhe që sipas tij dha një mesazh të fortë ndaj kësaj qeverie. Ai u shpreh me bindje të plotë se opozita do garantojë …

Read More »