Tag Archives: Permbytja

“Përmbytja u shkaktua nga hapja e kaskadës”- Rama i përgjigjet Berishës nga Shkodra dhe i nxjerr deklaratën e 2010

Kryeministri Edi Rama iu përgjigj ish-kryeministrit Sali Berisha nga zonat e përmbytura në Shkodër duke e cilësuar skandal më vete deklaratën e kjo situatë u krijua nga hapja e kaskadës. Rama tha se njerëzit mund ta bëjnë vetë diferencën ndërsa inkurajoi forcat në terren të çojnë deri në fund misionin e tyre për përballimin e kësaj situate. “Ky është një …

Read More »