Tag Archives: parakalim i gabuar

Tjetër aksident i rëndë/ Parakalimi i gabuar lë pas 3 të plagosur, makinat përplasen “kokë më kokë” në Elbasan

Një tjetër aksident ka ndodhur në vend brenda pak minutash nga aksidenti i parë, teksa raportohen dhe të plagosur. Bëhet me dije se aksident i rëndë është shënuar në afërsi të fshatit Papërr të Elbasanit. Si pasojë e këtij aksidenti janë plagosur 3 persona. Mësohet se në këtë aksident janë përfshirë dy makina të cilat janë përplasur me njëra tjetrën …

Read More »