Tag Archives: mohon

“Jam i lirë”/ I akuzuar për vrasje, Ibrahim Lici mohon lajmet për arrestimin e tij: Me pamje është vërtetuar…

Disa ditë më parë u përhap lajmi se Ibrahim Lici është arrestuar Turqi dhe se autoritet shqiptare kërkojnë sa më shpejt ekstradimin e tij. Lici së fundmi ka mohuar këtë lajm dhe përmes një reagimi ai thotë së vrasjen e Endri Mustafës ka dorëzuar në prokurori kamerat që tregojnë se nuk ka qënë në vendin e ngjarjes ndërsa për vrasjen …

Read More »