Tag Archives: Ministrja e Bujqësisë

“Nuk e pi kafen!”, Braçe refuzon Krifcën: Ej… boll se kam punë…

Deputeti Erion Braçe vijon të bëjë rolin e opozitarit, duke mos i ndalur sulmet ndaj Ministrisë së Bujqësisë. Ai ka refuzuar ftesën e ministers së Bujqësisë, Frida Krifca, dy ditë më parë me ministrat socialistë në zyrë, për të diskutuar për problemet e bujqësisë. Ndërsa sot ka reaguar me ironi sërish ku shprehet se nuk e pi kafen, dhe se …

Read More »