Tag Archives: mandati i deputetit

FOTOLAJM/ Grida Duma lë mandatin, Flutura Açka e Agron Gjekmarkaj nuk i mbajnë dot lotët. Trishtim te deputetët e PD

Lënia e mandatit të deputetes nga Grida Duma padyshim që ka bërë xhiron e rrjetit. E mes shumë dashamirëseve, kolegë të saj, deputetja Flutura Açka dhe deputeti Agron Gjekmarkaj janë prekur nga ky lajm. Teksa Duma jepte zyrtarisht dorëheqjen, Açka dhe Gjekmarkaj janë prekur, madje deputetja shihet teka loton dhe fshin sytë me facoletë. Për më tepër shihni fotot e …

Read More »

Duma lë mandatin e deputetes dhe sulmon Berishën: PD duhet të ketë në krah Amerikën! Mos u gënjeni nga kllounët

Një dorëheqje plot ankesa ka qenë ajo e Grida Dumës ditën e sotme LIVE në ekran. Ish-deputetja konfirmoi dorëzimin e mandatit të deputetes duke akuzuar politikën se ka sulmuar mizorisht. Ajo u shpreh se ka bërë sa ka mundur që Partia Demokratike të kishte pranë SHBA-të. “Politikës së llumit nuk ia fal që më goditi personalisht, mjerisht dhe mizorisht. Fytyra …

Read More »