Tag Archives: Lideret e BE

Kur do të ketë protesta? Berisha “i fiksuar” tek 6 dhjetori: Liderët e BE do vijnë, dhe ne në Tiranë do jemi

Kryedemokrati Sali Berisha ka bërë me dije se në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Partisë Demokratike se do të kërkojë që protesta e opozitës të mbahet me 6 dhjetor, datë që përkon me samitin e liderëve të BE që do të vijnë në Shqipëri. Në fjalën e tij, Berisha tha se qëllimi është që Europa të dijë cilat janë …

Read More »