Tag Archives: librazhd

Si u plagos aksidentalisht 35-vjeçari në lokal, zbardhet ngjarja në Librazhd, tentoi të vriste një tjetër person

Është zbardhur ngjarja që ndodhi mbrëmjen e djeshme në një lokal në Librazhd, ku Shpëtim Skura 35-vjeç u qëllua me plumb nga Albi Biçaku 25-vjeç i njohur si person problematik nën qytet. Sipas policisë, 35-vjeçari është plagosur aksidentalisht nga shtetasi i riu, i cili tentoi të vriste një shtetas tjetër, pasi ishte konfliktuar me vëllanë e tij. Biçaku ka qëlluar …

Read More »

“Më filmoi kunati, vëllai më thotë do të vras”, flet 20-vjeçarja që u kap me të dashurin në shtrat: Çfarë më tha i dashuri, babai më gjuajti…

Ka folur nusja 20-vjeçare e cila tradhtoi bashkëshortin e saj në Librazhd dhe u kap “mat” nga vjehrra dhe vjehrri. Ajo ka treguar se është në kushte të rënduar, ajo si dhe familja e saj. Më pas ajo shton se është kërcënuar me jetë nga i vëllai i cili jeton jashtë. 20-vjeçarja në rrëfimin e saj, shpjegon se ka folur …

Read More »

Dy burra “tradhtarë” që nuk i gjykon njeri dhe një problem me të drejtën e “publikimit” në Shqipëri

Tema Një video makabre e rregjistruar me sa duket nga vjehrri dhe vjehrra e një nuseje të re në Librazhd, e kapur në flagrancë me të dashurin e saj, është fytyra e vërtetë e shoqërisë shqiptare në errësirën që nuk e shikon njeri. Së pari, është e tmerrshme dhuna fizike, psikologjike dhe gjyqi popullor ndaj dikujt që ka vendosur të …

Read More »