Tag Archives: Kim Kardashian

Kim Kardashian në krizë pas ndarjes: Nuk dua të dal me asnjë mashkull

Kim Kardashian është single dhe ka në plan të qëndrojë e tillë. Pas divorcit të saj të turbullt me ​​Kanye West dhe lidhjes disa mujore me ish-komedianin e Saturday Night Live, Pete Davidson, ylli i Hollivudit ka zbuluar se nuk ka interes të fillojë një lidhje të re së shpejti. Vetëm ditën e djeshme, gjatë një daljeje në Live me …

Read More »

Kim Kardashian pozon me një unazë fejese me diamant me vlerë prej 33 mijë eurosh

Kim Kardashian ka pozuar me një unazë fejese prej 33 mijë eurosh me diamant të prerë smerald në gishtin e saj tregues për “Tiffany & Co”. Bomba bionde 41-vjeçare dukej mahnitëse teksa u shfaq për të treguar gurin në imazhet e shpërndara në Instagram të martën (13 shtator). Kjo vjen pasi ajo e quajti ish-të dashurin e saj Pete Davidson …

Read More »

Kim Kardashian shfaqet nudo në kopertinën e revistës së njohur

Kim Kardashian ka pozuar nudo për revistën e njohur, “Allure”. 41-vjeçarja është shfaqur me një gërshet të gjatë biond dhe shumë seksi. Kim ka dhënë një intervistë shumë interesante për edicionin e muajit gusht, ku ka ndarë shumë detaje nga jeta e saj. Sakaq, ajo ndër të tjera foli për pranimin e papërsosmërive të saj, duke thënë se edhe pse …

Read More »

Kim Kardashian nuk i lë vend imagjinatës/ Provokon me fotot seksi

Kim Kardashian dhe fotot e nxehta provokuese janë dy gjëra që jetojnë në simbiozë Kim do sjellë shumë shpejt koleksionin e saj të ri të të brendshmeve SKIMS dhe tashmë ka filluar prezantimin e tij në rrjetet sociale. 41 vjeçarja ndezi rrjetin e veshur me reçipeta të bardha, me gjysmë-geta të tejdukshme dhe mbathje të bardha. Kim provokoi me pozat e saj …

Read More »

Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Kim Kardashian dhe vajza North u “binjakëzuan” me pamje gotike në dasmën e motrës së madhe, Kourtney Kardashian e cila kurorëzoi dashurinë e saj me martesë me bateristin Travis Barker në Portofino të Italisë të dielën. 41 vjeçarja, dukej e pabesueshme e veshur me një fustan të zi me mbulesë dantelle përgjatë trupit, të shoqëruar me një varëse kryq të …

Read More »

Ray J bën deklaratën bombë për kasetën seksuale të Kim: Gënjeshtra më e madhe në industri

Ray J po pretendon se Kim Kardashian dhe Kris Jenner bashkëpunuan me të për të publikuar kasetën famëkeqe të çiftit në vitin 2007. “Unë kurrë nuk kam zbuluar asgjë. Unë kurrë nuk kam zbuluar një kasetë seksi në jetën time. Nuk ka ndodhur kurrë një zbulim,” tha ish-i i Kardashian në një intervistë të re me Daily Mail. “Ka qenë gjithmonë …

Read More »

Kim Kardashian reagon ndaj Kanye West

Kim Kardashian është duke u përballur me pasojat e divorcit me ish-bashkëshortin e saj, Kanye “Ye” West. Një burim ka thënë për “ET” se “Kim ka qenë e tronditur dhe e mërzitur nga intervistat dhe veprimet e fundit të Kanye”. Nëna e katër fëmijëve po fokusohet tek fëmijët e saj dhe të paturit një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kanye. …

Read More »

Kim Kardashian, ekspozon format e trupit në plazh

Ylli i televizionit, Kim Kardshian, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve gjatë një vizite në Malibu. Modelja i ka lënë fansat dhe jo vetë pa fjalë me linjat bombastike trupore. Ylli i televizionit është fotografuar teksa ecte buzë detit e veshur me një palë bikini të zeza. “Daily Mail” shkruan se 40-vjeçarja ishte e shoqëruar në udhëtim nga mikesha e …

Read More »

Kim Kardashian flet për Kanye West pas ndarjes: Mësova të jem vetvetja pranë tij

Pavarësisht ndarjes së tyre jo aq  të mirë, Kim Kardashian “i detyrohet shumë” ish-burrit të saj.Në një intervistë për mediat amerikane ylli 40-vjeçar tha se pavarësisht se çfarë ndodhi mes saj dhe Kanye West dhe çoi në martesën e tyre deri në fund, ajo ndihet mirënjohës ndaj tij, pasi ai i mësoi asaj shumë gjëra. “Në këtë pikë – dua të …

Read More »