Tag Archives: Jennifer Lopez

E shkuara e vështirë e Jennifer Lopez

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është sot një nga yjet më të mëdhenj ndërkombëtarë, por e kaluara e saj nuk ka qenë aq e ndritur. Artistja ka folur për marrëdhënien e komplikuar me nënën e saj, Guadalupe “Lupe” Rodriguez, në dokumentarin e ri në Netflix , të titulluar “Halftime”. “Ajo bëri atë që duhej të bënte për të mbijetuar dhe …

Read More »

J.Lo rrëfehet për periudhën e vështirë të divorcit: Ndihesha e zhvlerësuar

Kanë kaluar tetë vjet që kur Jennifer Lopez u divorcua nga Marc Anthony, pas një marrëdhënieje 10-vjeçare. Martesa e tyre konsiderohej si martesa e ëndrrave, por thuhet se Marc Anthony ishte shumë xheloz ndaj J.Lo-së, dersa ajo vendosi t’i jepte fund lidhjes së tyre, duke kaluar nëpër divorcin e tretë në jetën e saj. Ata nisën romancën në vitin 2004 …

Read More »

Jennifer Lopez së shpejti do të sjellë një dokumentar për jetën e saj pas kamerave

Jennifer Lopez ka publikuar një trailer të shkurtër për dokumentarin e saj të ardhshëm në Netflix, “Halftime”. Filmi, titulli i të cilit është një shenjë për hyrjen e saj në të 50-at dhe për shfaqjen e saj në “Super Bowl” me Shakira-n, premton të eksplorojë jetën e saj brenda dhe jashtë skenës. Një ditë përpara se të planifikohet të publikohet …

Read More »