Tag Archives: ish kreu i SHISH

Ish-kreu i SHIK: Policia u zhduk, si ndodhi grushti i shtetit më 14 shtator! Fatos Nano dorëzoi shtetin dhe u arratis

I ftuar në Shqip nga Dritan Hila në Dritare TV, ish-kreu i SHIK Fatos Klosi, foli për grushtin e shtetit 14 shtator 1998. Klosi tregoi kronologjinë e asaj dite ku theksoi se shteti ishte i papërgatitur. Më 14 shtator, a kishin informacion se çfarë do të ndodhte? Asnjë informacion. Problemi qe i policisë, që u zhduk. Ne u trembëm. Unë …

Read More »