Tag Archives: Horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e shtunë 30 korrik 2022

Dashi Nje dite shume e mire kjo e sotmja per te gjithe te dashuruarit. Pasioni do te rindizet dhe ju do ndiheni te qete e te lumtur prane partnerit. Ne disa momente do ndiheni si adoleshente te lumtur. Beqaret do ndihmohen mjaft nga Venusi dhe do fillojne aventura mjaft premtuese. Ekuilbri financiar do mbizoteroje gjate gjithe dites. Do keni mundesi …

Read More »

Horoskopi ditor, e Mërkurë 20 Korrik 2022

Dashi: Është e rëndësishme të qëndroni të qetë këtë të mërkurë. Mjaft më me diskutime dhe tensione. E njëjta situatë edhe në punë, më mirë të qëndroni larg problemeve. Demi: Nga kjo e mërkurë duhet të përqendroheni më shumë tek çështjet e dashurisë, keni një shans të mirë. Problemet e vjetra mund të zgjidhen në punë. Binjakët: Mëngjesi nuk do …

Read More »

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 18 Korrik 2022

Dashi Sot jeni shumë të ndikueshëm nga ana emocionale ju të dashuruarit. Mbase ka të bëjë me lëvizjen e planetëve në shenjen tuaj. Beqarët do jenë të përqendruar te gjëra të tjera më të rëndësishme për ta dhe nuk do e kenë fare në plan dashurinë. Financat do mbeten gjatë gjithë kohës të ekuilibruara. Demi Keni ndërsjellje të mendimit dhe …

Read More »

Horoskopi ditor 13 korrik 2022

     Dashi Gjatë kësaj dite do ju duhet të bëni më shumë durim për t’ia dalë dhe të keni shpresë për të ardhmen. Ju që keni një lidhje do jeni shumë të sjellshëm me partnerin tuaj dhe marrëdhënia me të ka për të qenë e shkëlqyer. Nuk do keni as ankesën më të vogël për të. Ju beqarët do ndiheni …

Read More »

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 Qershor 2022

Dashi Mendoni përsëri për një citim ose një lloj mësimi që keni dëgjuar nga dikush afër jush. Fjalët e tyre mund të mos kenë pasur kuptim atëherë, por tani ju keni filluar ta vlerësoni këtë grimcë mençurie. Dëgjoni këshillën e këtij shpirti të ditur. Demi Qëllimet e karrierës që dëshironi të arrini nuk do t’ju dorëzohen në një pjatë argjendi. …

Read More »