Tag Archives: gjendet i vdekur

E rëndë në Tiranë/ Gjendet i vdekur në banesë 35-vjeçari, dyshimet e para

Një 35-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Niko Avrami” në kryeqytet. Paraparkisht policia dyshon se shtetasi A.M ka ndërruar jetë për shkak të konsumimit të lëndëve narkotike. “Më datë 06.03.2023, në rrugën “Niko Avrami”, është gjetur pa shenja jete shtetasi A. M., 35 vjeç. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka ndërruar …

Read More »

Gjendet i vdekur në anë të rrugës një person në Vlorë, informacionet e para

Një 70-vjeçar është gjetur i vdekur në anë të rrugës në aksin që lidh Dukatin me Fushën në zonën e Vlorës. Nga informacionet paraprake policia bën me dije se ngjarja dyshohet të jetë aksidentale. Grupi hetimor dhe policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për rrethanat e vdekjes së 70-vjeçarit. Vlorë/ Informacion paraprak Rreth orës 16:50, në Dukat-Fushë, në anë …

Read More »

Gjendet i vdekur zyrtari i lartë i inteligjencës ukrainase, gruaja: Dëgjova të shtëna

Një shef rajonal i shërbimeve të inteligjencës SBU të Ukrainës, Oleksandr Nakonechny është gjetur i pajetë në banesën e tij në Ukrainë. Nakonechny u gjet nga gruaja e tij me plagë të rënda të shkaktuara me armë zjarri. Bashkëshortja e tij gjithashtu ka thënë se ka dëgjuar të shtëna armësh para se të ndodhte ngjarja. Një politikan vendas, Andrii Lavrus, …

Read More »

Njeriu kryesor i prodhimit të raketave Tajvaneze u gjet i vdekur në hotel

Zëvendës kreu i departamentit të kërkimit dhe zhvillimit të ministrisë së mbrojtjes së Tajvanit, i cili drejtoi prodhimin e raketave, është gjetur i vdekur në një hotel në Pingtung, në jug të Tajvanit, sipas Agjencisë Qendrore të Lajmeve zyrtare. Ou Yang Li-hsing, nënkryetari i Institutit Kombëtar të Shkencës dhe Teknologjisë Chung-Shan të ushtrisë, ishte 57 vjeç. Shkaku i vdekjes së …

Read More »

Gjendet i vdekur në makinën e tij 24-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë në rrugën “Muhamet Gjollesha”, teksa një 24 vjeçar është gjetur i pajetë brenda makinës së tij. Shtetasi 24 vjeçar me inicialet J.C ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak siç raportohet në njoftimin zyrtar të policisë. Më poshtë shihen edhe pamjet e makinës së tij të ndaluar …

Read More »

Prej 2 ditësh i zhdukur, gjendet i vdekur 39-vjeçari në ‘Kodrat e Selitës’

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë sot në Tiranë. Mësohet se personi është gjetur në vendin e quajtur “Kodrat e Selitës”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet R. Ç. Ky i fundit ishte larguar nga banesa me datë 14 shtator, në rrethana ende të paqarta. Ndërkohë, policia po punon për sqarimin e …

Read More »

Një 5-vjeçar gjendet i vdekur në lumin pranë shtëpisë, dyshohet se është vrarë

Një tragjedi ka ndodhur në Britaninë e madhe këtë fundjavë. Mësohet se është gjetur i vdekur pranë lumit të shtëpisë një 5-vjeçar. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Bridgend, ku Logan Williamson lunate. Mediat shkruajnë se dyshimet e para tregojnë për një vrasje të të miturit, ndërsa në pranga kanë rënë 2 të rritur dhe një djalë 13 vjeç. “Ai …

Read More »