Tag Archives: fiton gjyqin

Akuzua për shpifje, Salianji fiton gjyqin ndaj Kokalarit në Apelin e SPAK

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka fituar gjyqin në Apelin e SPAK ndaj Evi Kokalarit. Ai u akuzua për shpifje, gjë e cila u hodh poshtë nga Gjykata. Partia Demokratike thotë se në 9 vite opozitë, Salianji është paditur më shumë se 600 herë për shpifje nga drejtuesit më të lartë të qeverisë dhe deputetët e PS-së. Ata shtojnë …

Read More »