Tag Archives: dosja e 21 janarit

“21 Janari”, PS dorëzon tjetër kallëzim penal në SPAK ndaj Berishës e Bashës: Shqiptarët duan drejtësi

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri thotë se sot do të bëhet një tjetër kallëzim penal ndaj Sali Berishës, Lulzim Bashës dhe Ndrea Prendit për 21 janarin, pasi ka një provë të re. “‘Ne e kemi drejtuar gishtin nga Sali Berisha, dhe nuk ka qytetar që nuk e di që urdhëruesit e vërtetë ishin Sali Berisha dhe bashkëpunëtori …

Read More »