Tag Archives: Dhimiter Anagnosti

JETE TE GJATE MJESHTER!

Josif Papagjoni …Ka kaluar mesnata. Sot kishte ditelindjen mbesa ime, Siari, 7 vjeçe dhe po sot ka ditelindjen kineasti yne Dhimiter Anagnosti. Per mbesen fjalet dhe urimet jane “personale”, rrine ngrohte ne “xhepin” tim, por per Anagnostin ato jane publike. Urime mjeshter! Une botova pak kohe me pare ne panairin e fundme te librit monografine time kushtuar ketij mjeshtri te …

Read More »