Tag Archives: Demtohet

“I keni bërë hesapet shumë keq”/ Bardhi i përgjigjigjet Berishës: Nuk e marr fare si kërcënim, PD nuk duhet të dëmtohet për interesa personale

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi i ftuar në emisionin ‘Pikat mbi i’ në Neës24 ka folur për mos arritjen e një marrëveshjeje mes dy palëve brenda Partisë Demorkatike për nxjerrjen e një kandidati të përbashkët ndërsa i është përgjigjur deklaratës së Berishës se kush dëmton logon e PD-së i ka bërë hesapet shumë keq. Kësaj deklarate Bardhi iu përgjigj …

Read More »

Dëmtohet sërish Romelu Lukaku

Interi ka zbuluar se Romelu Lukaku ka pësuar një dëmtim të ri muskulor dhe do të vlerësohet sërish në ditët në vijim. Reprezentuesi belg sapo ishte rikthyer në fushë pas gati dy muajsh, por tani po përballet me një tjetër dëmtim. “Lukaku iu nënshtrua ekzaminimeve mjekësore në Klinikën Humanitas në Rozzano mëngjesin e sotëm, duke evidentuar një tendosje në cigatën …

Read More »