Tag Archives: babe e bir

Gjenden pa jetë babë e bir, të zhdukur pas përmbytjeve në Malësi të Madhe

Pas 16 orësh kërkime, janë gjetur trupat e babë e bir, të cilët u rrëmbyen nga rrjedha e ujit të përroit teksa ndodheshin në automjetin e tyre në Shkrel të Shkodrës, ditën e djeshme. Pas ndërprerjes mbrëmjen e djeshme, kërkimet rinisën sërish mëngjesin e sotëm nga polumbarët e RENEA-s, grupi i evakuim-shpëtimit, grupi alpin i FNSH Shkodër dhe u bë …

Read More »