Tag Archives: 52 vjecari

Mbante armë zjarri pa leje në banesë, në pranga 52-vjeçari në Berat

Një 52 vjeçar është arrestuar në flagrancë pasi në banesën e tij në Dimal të Beratit u gjet një pushkë të cilën e zotëronte pa leje. Policia ushtroi kontrroll në shtëpinë e K. T., në lagjen “28 nëntori”, ku gjeti armën e zjarrit dhe e sekuestroi në cilësinë e provës materiale. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit …

Read More »

Transportonte emigrant të paligjshëm/ Arrestohet 52 vjeçari në Tepelenë, policia i sekuestron makinën dhe eurot

Policia e Tepelenës ka arrestuar një 52 vjeçar me iniciale P.V, i cili u kap duke transportuar 5 emigrant të paligjshëm, kundrejt fitimit. Në një njoftim për media, blutë bëjnë me dije se arrestimi i tij është bërë në kuadër të operacionit “Road Guard 46”, në aksin nacional Tepelenë-Memaliaj. 52 vjeçarit iu sekuestrua automjeti me të cilin po i transportonte, …

Read More »