Gerdeci

Aktualitet/Lajme

”Gërdeci”/ Përplasje verbale mes avokatëve! Nxirret nga seanca Ardian Visha! Matlia: Kemi 4 orë që dëgjojmë e lagu s’e lagu

Avokati i ish-ministrit Fatmir Mediut, Ardian Visha, është përplasur verbalisht me avokatin e viktimave të Gërdecit, Dorian Matlia. Pjesë nga…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Fatmir Mediu zbardh telefonatën me Shkëlzen Berishën ditën e Gërdecit: Ja çfarë biseduam! Kam dyshime tek Rusia

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu në “Studio Live” në Report Tv ka folur për masakrën e Gërdecit dhe gjyqin që…

Lexo më shumë »
Back to top button