e dashura

Aktualitet/Lajme

TRAGJEDIA NË SHKODËR/ Gazetarja jep detaje: Do të pyetet edhe e dashura e Erdgys Arrazit! Kunata po hetohet…

Ngjarja tragjike që ndodhi pak ditë më parë në Shkodër, ku 39-vjeçarja Alma Arrazi u vëtëmbyt bashkë me 3 fëmijët…

Lexo më shumë »
Showbizz

Aleks Soros zbulon të dashurën e tij për Shën Valentin (dhe është një emër jo pak i njohur)

Kontribuesja e MSNBC-së Huma Abedin zbuloi në ditën e Shën Valentinit se ajo ka filluar të takohet me djalin e…

Lexo më shumë »
Back to top button