baza ushtarake

Aktualitet/Lajme

Dhëndri i Trump resort luksoz në bazën ushtarake/ “Të gjitha zonat e mbrojtura në Shqipëri, në rrezik”, analiza: Sazani dhe Zvërneci, shënjestrat e para

Sipas ekspertëve me ligjin e ri, nuk do të ketë më zona të mbrojtura në Shqipëri, përfshirë të gjithë parqet…

Lexo më shumë »
Aktualitet/Lajme

Sulmohet baza ushtarake, plagosen ushtarët amerikanë

Disa ushtarë amerikanë u lënduan, teksa një ushtar irakian mbeti i plagosur rëndë si pasojë e një sulmi me raketa…

Lexo më shumë »
Back to top button