Alex Soros

Showbizz

Aleks Soros zbulon të dashurën e tij për Shën Valentin (dhe është një emër jo pak i njohur)

Kontribuesja e MSNBC-së Huma Abedin zbuloi në ditën e Shën Valentinit se ajo ka filluar të takohet me djalin e…

Lexo më shumë »
Back to top button