Tag Archives: ylit te Chelsea

Barcelona dhe Milan sfidohen për shërbimet e yllit të Chelsea

Barcelona dhe Milan sfidohen për shërbimet e yllit të Chelsea! Prej disa kohësh, Barcelona është në gjurmët e Jorginhos, ‘drejtorit’ të Chelsea dhe kombëtares italiane, të cilit i skadon kontrata me blutë në qershor të vitit të ardhshëm. Lojtari u kërkua konkretisht nga Xavi dhe tani gazeta “Sport” shkruan se negociatat me agjentët e futbollistit tashmë janë duke u zhvilluar …

Read More »