Tag Archives: Wanda Nara

Milan-i synon transferimin e Icardi-t, e konfirmon Wanda Nara

Milan-i iu është rikthyer edhe një herë “pistës” Icardi. Kuqezinjtë e kishin kërkuar futbollistin edhe sa ishte pjesë e PSG-së, por nuk arritën ta transferojnë. Tani, kampionët e Italisë kërkojnë që ta transferojnë argjentinasin në verën e ardhshme, atëherë kur i mbaron huazimi me skuadrën turke, Galatasaray. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë gruaja e Icardi-t (menaxherja e tij) Wanda …

Read More »

Wanda Nara flet për Icardin: Ma rrëmbeu zemrën me një çantë 300 mijë euro, u dashurua teksa po bëja makarona

Konfliktet dhe akuzat e tyre për tradhti pushtuan mediat rozë në të gjithë botën, por tashmë Wanda Nara është sërish në krahët e futbollistit Mauro Icardi, pjesë e Galatasaray-t në Turqi. Në një intervistë të fundit për mediat italiane, modelja ka rrëfyer gjithçka për marrëdhënien me ish-sulmuesin e Interit dhe jo vetëm. “Mauro më rifitoi duke më dhuruar një çantë …

Read More »

Pasi u kap së bashku me Mauro Icardin, Wanda Nara bën deklaratën e papritur

Wanda Nara dhe Mauro Icardi kanë shkaktuar shumë zhurmë me ndarjen e tyre. Ndonëse në fillim u duk se kishte shpresa për një ribashkim, tani këto shpresa janë shuar. Ish-çifti janë ndarë me njëri-tjetrin. Së fundmi ka qenë Wanda, e cila e ftuar në “Verissimo”, ka treguar arsyet e saj pse u nda nga futbollisti. “Kemi 5 fëmijë bashkë dhe …

Read More »