Tag Archives: Vokshin

Deputeti socialist përplaset me Pampurin e Vokshin te ‘Shëndetësia: E kuptoj që dini më shumë, por më lini të flas

Komisioni për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë ka nisur me debate mes opozitës dhe mazhorancës. Deputeti i Vlorës, Ilir Metaj është përplasur me Oriola Pampurin dhe Albana Vokshin, të cilat e ndërprisnin vazhdimisht. Replikat: Ilir Metaj: Të flasësh për të rinjtë është guxim i madh. Të rinjtë e mendojnë ndryshe. Disa ikin për të mos u kthyer. Më fal o …

Read More »