Tag Archives: Vdekja e Lear Kurtit

Vdekja e Lear Kurtit, Rama: Policia u soll në mënyrën më korrekte, këta duan të nxjerrin njerëzit në rrugë si me Rashën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për rastin e të riut Lear Kurti, i cili ndërroi jetë pasi u shoqërua në komisariat. Nga Shirgjani i Elbasanit, ku zhvilloi një takim me fermerë dhe blegtorë të zonës, kreu i qeverisë u shpreh se policia është sjellë në mënyrën më korrekte dhe ka pezulluar tre efektivët e patrullës, ndërkohë …

Read More »